Cechowa - Logo

Sala Cechowa

Informacje ogólne

Sala cechowa to w pełni klimatyzowana sala bankietowa na 140 osób. Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja przyjęć weselnych. Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować również mniejsze uroczystości np. rocznice czy imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości są stoły o kształcie prostokątnym lub okrągłym, a wystrój sali wzbogacają białe, ubrane krzesła. Stoły dekorujemy według Państwa oczekiwań, a przykładowe efekty możecie Państwo zobaczyć poniżej w galerii.


Bezpośrednio przed Salą znajduje się parking, dzięki czemu zarówno Nowożeńców jak i gości dzieli kilka kroków od auta do Domu Weselnego. Na życzenie Pary Młodej pomagamy zorganizować nocleg dla gości, zespół, auto czy fotografa. Każda młoda para to odmienne potrzeby. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie je spełnci. Otwieramy się na sugestie i wspólnie planujemy każdy szczegół‚ tego wyjątkowego dnia. W przygotowaniach pomagają nam doskonali kucharze, którzy rozpieszczają nie tylko nasze podniebienie ale i nasze oczy. Przez całe wesele do dyspozycji gości jest profesjonalna obsługa, która dopilnuje, żeby wszyscy goście czuli się wyjątśkowi.


Ceny wesel zaczynają się już od 100zł‚ od osoby (w cenie ubiór sali). Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz do kontaktu z nami.


Uwaga! Sala Cechowa to nie tylko niezapomniane chwile przyjęć weselnych. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu technicznemu (wysokiej klasy projektor), oferujemy możliwość organizacji imprez firmowych oraz szkoleń.

Sala Weselna Cechowa
Sala Cechowa
Sala Cechowa
Sala Cechowa
Sala Cechowa
Sala Cechowa
Sala Weselna Cechowa
Sala Weselna Cechowa
Sala Cechowa
Auto weselne
Sala Cechowa
Sala Cechowa